Jest z nami od 2015 roku i nie zamierza opuszczać ŁKS Commercecon Łódź. Agata Wawrzyńczyk zdecydowała się w kolejnym sezonie reprezentować biało-czerwono-białe barwy. 

Przypomnijmy, że Agata jest nominalną przyjmującą, jednak w praktyce była przede wszystkim zmienniczką Izabeli Kowalińskiej na ataku. Tak też pozostanie w sezonie 2018/2019 – Agata będzie wspierać na pozycji atakującej Monikę Bociek

W poprzednim sezonie Agata Wawrzyńczyk wielokrotnie pokazała niesamowitą waleczność. Z sukcesami zastępowała Izę Kowalińską, a trzykrotnie otrzymała statuetkę dla MVP meczu. 

W przerwie między sezonami możemy podziwiać „Lori” na piasku. W duecie z Magdaleną Saad reprezentują barwy TORUS AZS UW BV Team. Zespół Wawrzyńczyk/Saad odnosi sukces za sukcesem. Po wygranej w turnieju w Kozienicach przyszło złoto w Plaży Gotyku. Teraz Agata i Magda biorą udział w cyklu Plaża Open. Na dzień dzisiejszy mają na swoim koncie wygrane w turniejach w Dąbrowie Górniczej i Rybniku oraz brązowy medal zdobyty w Łodzi. Gra na piasku z pewnością przyniesie wielkie korzyści podczas późniejszych przygotowań do sezonu halowego. 

Kadra ŁKS Commercecon Łódź na sezon 2018/2019 jest już niemal zamknięta. W połowie sierpnia zespół rozpocznie przygotowania do rozgrywek. Poza zajęciami na własnych obiektach sztab szkoleniowy zaplanował również udział w turniejach i sparingach. 

Aktualna kadra ŁKS Commercecon Łódź na sezon 2018/2019:

rozgrywająca: Valerie Nichol, Marta Wójcik

atakująca: Monika Bociek, Agata Wawrzyńczyk

przyjmująca: Regiane Bidias, Aleksandra Wójcik, Daria Szczyrba

środkowa: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Ewa Kwiatkowska, Klaudia Alagierska, Klaudia Gajewska

libero: Krystyna Strasz, Anna Korabiec