W kolejnym sezonie w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego nie zobaczymy już Any Kalandadze. Gruzińska przyjmująca rozegrała w ŁKS-ie Commercecon Łódź jeden sezon, debiutując nie tylko w polskiej lidze, ale również w Lidze Mistrzyń. 

Przed przyjściem do TAURON Ligi Ana występowała w tureckich zespołach Ankara DSI GSK i PTT Spor Ankara oraz greckim Markopoulo VC. W polskiej lidze spędziła sezon 2020/2021. W TAURON Lidze wystąpiła w 27 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 181 punktów, w tym 16 blokiem i 10 z zagrywki. Dzięki grze w ŁKS-ie Commercecon miała również okazję do debiutu w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. 

Jeden raz została wyróżniona statuetką dla najlepszej zawodniczki spotkania (mecz z Eneą PTPS Piła). Robiła ogromne wrażenie swoją bardzo mocną zagrywką. W przeciągu sezonu występowała zarówno na pozycji przyjmującej, jak i atakującej, a nawet raz zagrała jako środkowa, gdy zespół był zdziesiątkowany po koronawirusowej kwarantannie. 

Dziękujemy Anie za całą pracę, którą włożyła w zdobycie przez klub brązowego medalu mistrzostw Polski!

Madloba Ana!