W sezonie 2019/2020 na pozycji libero ponownie będziemy mogli podziwiać mistrzowski duet. Po Krystynie Strasz umowę z ŁKS-em Commercecon Łódź przedłużyła Anna Korabiec.

Przypomnijmy, że Ania w swojej karierze reprezentowała Budowlanych Toruń, KS Jedynkę Ciechocinek, SMS PZPS Sosnowiec, KS Pałac Bydgoszcz i KSZO Ostrowiec Św. Do ekipy Łódzkich Wiewiór dołączyła razem z Klaudią Alagierską z Legionovii Legionowo. 

W 2012 roku otrzymała tytuł dla najlepszej libero mistrzostw Polski juniorek, zaś dwa lata później wybrano ją najlepszą broniącą mistrzostw Polski juniorek. Ma za sobą występy w kadrze narodowej kadetek, juniorek i seniorek. W 2011 roku wzięła udział w mistrzostwach Europy kadetek, podczas których Polska zajęła 5. miejsce. Rok później z reprezentacją juniorską zagra w mistrzostwach Europy. Biało-czerwone były o krok od podium, ostatecznie zajęły 4. miejsce. W 2014 roku została powołana do szerokiej kadry seniorek przez Piotra Makowskiego. Był to rok, w którym reprezentacja zdobyła brąz w Lidze Europejskiej.

Mistrzostwo Polski z ŁKS-em Commercecon Łódź jest pierwszym złotym seniorskim krążkiem w jej dorobku. Co więcej w minionym sezonie Anna Korabiec zajęła drugie miejsce w rankingu przyjmujących Ligi Siatkówki Kobiet, ustępując w nim jedynie Marii Stenzel. Trener Michal Masek w niemal każdym meczu rotował swoimi libero, Ania wzmacniała przyjęcie, zaś Krysia obronę Łódzkich Wiewiór. Nic dziwnego, że prezes Hubert Hoffman nie wyobraża sobie innego duetu na boisku w kolejnym sezonie.

Ania cieszymy się, że zostajesz z nami!