Od kilku sezonów ŁKS Commercecon Łódź wspierany jest przez łódzkie Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii „Cashmire‘‘. Zespół Marzeny Karpińskiej dba o piękno zewnętrzne wielu łodzianek, w tym Łódzkich Wiewiór. 

Z biegiem lat Cashmire przeobrażał się w miejsce, które jest osobistym spełnieniem o salonie, w którym najważniejsza jest harmonia naszego ciała i duszy. Piękno, które potrafimy wydobyć z każdej kobiety wzmacnia jej poczucie własnej wartości, podnosi własną samoocenę, pozwala na lepszą samorealizacje w życiu osobistym i zawodowym” – możemy przeczytać na stronie internetowej naszego partnera. 

Pani Marzena Karpińska i jej zespół oferują profesjonalny dobór usług i zabiegów. Klientki mogą wypróbować tutaj najnowsze trendy z dziedziny medycyny estetycznej, kosmetologii i fryzjerstwa. A to wszystko dzięki wykwalifikowanej kadrze, preparatom najwyższej jakości i nowoczesnemu sprzętowi.

Cashmire znajdziecie całą gamę usług z zakresu:

  • fryzjerstwa – koloryzacja, dekoloryzacja, keratynowe prostowanie i odbudowa włosów;
  • kosmetologii – mikroderabrazja, fale radiowe, lifting rzęs; 
  • dermatologii,
  • medycyny estetycznej – mezoterapia igłowa, redukcja zmarszczek;
  • ginekologii estetycznej
  • masażu – klasyczny, sportowy, gorącymi kamieniami.

Profesjonalizm wykonywanych usług potwierdzają same Łódzkie Wiewióry, które korzystają z zabiegów zespołu Cashmire

Kompleksowe informacje na temat zabiegów znajdziecie na stronie internetowej cashmire.pl. Nasz partner ma swoją siedzibę przy ul. Brzezińskiej 77.

Przypomnijmy, że od 18 maja wszystkie salony z branży kosmetycznej są ponownie otwarte. Wśród nich Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii „Cashmire‘‘. Na wizytę można zapisać się telefonicznie: 42 679 59 99 | 601 313 237.

Cashmire dziękujemy za kolejny wspólny sezon!