Od dwóch lat zgierska firma Ceramika wspiera finansowo ŁKS Commercecon Łódź. To kolejny przykład, że kibic może również stać się partnerem swojego ulubionego klubu sportowego. Dziękujemy!

Ceramika początkowo zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną płytek ceramicznych głównie polskich producentów. Z czasem poszerzono asortyment o chemię budowlaną oraz wszystko to, co potrzebne do budowy obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Ideą firmy jest stały rozwój i podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.  

Aktualnie w asortymencie Ceramiki znajdują się materiały przeznaczone do m.in. tynkowania, tapetowania, malowania, specjalistycznych robót budowlanych, czy wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Dzięki temu z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy z branży budowlanej.

W ciągu swojej 15-letniej działalności Ceramika dostarczyła materiały budowlane na wykonanie wielu inwestycji na terenie Łodzi i okolic. Miała swój udział w m.in. w powstawaniu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew, Green Horizon Łódź czy biurowca Nowa Fabryczna.

Dziękujemy za kolejny wspólny sezon!