W gronie partnerów ŁKS Commercecon Łódź dołączyła właśnie kolejna łódzka firma – Ceramika, która istnieje na rynku od 14 lat. 

Ceramika początkowo zajmowała się sprzedażą hurtową i detaliczną płytek ceramicznych głównie polskich producentów. Wraz z rozwojem firmy poszerzono asortyment o chemię budowlaną oraz wszystko to, co potrzebne do budowy obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Ideą firmy jest stały rozwój, podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz oferowanie towarów najwyższej jakości. 

W ciągu swojej wieloletniej działalności dostarczała materiały budowlane na wiele inwestycji na terenie miasta Łodzi i okolic. Miała swój udział w m.in. w tworzeniu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew, Green Horizon Łódź oraz biurowca Nowa Fabryczna.

Od wielu lat Ceramika bierze czynny udział wraz z Łódzkim Klubem Offroadowym w akcjach charytatywnych na rzecz chorych i potrzebujących dzieci.

Bardzo się cieszymy, że kolejna firma postanowiła związać się współpracą z naszym klubem. Ceramika – witamy w siatkarskiej rodzinie ŁKS Commercecon!