Ambicja, walka, bo w sercu przeplatanka… a czasami coś jeszcze! Gdy na tablicy pojawiło się pytanie „Czy zostaniesz moją Wiewiórą?” nie tylko Piotr czekał na odpowiedź. Czekało niespełna 2000 osób zgromadzonych w Sport Arenie. Tak wyglądały oświadczyny na meczu ŁKS Commercecon z BKS-em Bielsko-Biała.

Gdy Piotr zwrócił się do nas z pytaniem, czy pomożemy mu się oświadczyć na meczu Łódzkich Wiewiór, nie mogliśmy odmówić. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Mamy nadzieję, że Ewelina niczego nie podejrzewała, gdy razem z Piotrem szli na parkiet wziąć udział w konkursie. 

Pytanie, na które przyszło odpowiedzieć Ewelinie było wyjątkowe:

Na odpowiedź czekał Piotr oraz… wszyscy zgromadzeni tego dnia w Sport Arenie, czyli około 2000 osób! Jak widać po reakcji niespodzianka zdecydowanie się udała, a Ewelina nie miała wątpliwości i powiedziała TAK!

Naszym wspaniałym eŁKSiakom życzymy wszystkiego najlepszego! 

Piotrze jesteśmy zaszczyceni, że wybrałeś mecz Łódzkich Wiewiór na moment zaręczyn. Ewelino – życzymy Ci, aby Twój przyszły mąż był zawsze tak kreatywny i sprawiał Ci takie wspaniałe niespodzianki 🙂