Była najmłodszą Łódzką Wiewiórą w sezonie 2018/2019. Gdy przychodziła do ŁKS-u Commercecon Łódź miała na swoim koncie dwa złote medale Młodej Ligi Kobiet. Teraz Daria Szczyrba ma seniorskie złoto i w przyszłym sezonie będzie tego medalu bronić z ŁKS-em!

Przypomnijmy, że pierwsze sukcesy Daria zdobywała ze swoim macierzystym klubem. Ze Spartą Braniewo wywalczyła bowiem mistrzostwo Polski młodziczek. Podczas tych MP została wybrana MVP turnieju finałowego, a także była najlepiej punktującą zawodniczką. Z zespołem PGE Atomu Trefla Sopot, który występował w rozgrywkach Młodej Ligi Kobiet, wywalczyła dwa złote medale rozgrywek. Do ŁKS-u Commercecon trafiła z I-ligowych Karpat Krosno.

Młoda przyjmująca doskonale zadomowiła się wśród Łódzkich Wiewiór. Przed sezonem 2018/2019 mówiła: – Na pewno jest duży stres, z którym muszę sobie radzić. Lubię jednak ciężką pracę, lubię się rozwijać i do tego dążę. Na boisku tego stresu na szczęście nie było widać, za to wszyscy mogliśmy oglądać wielką determinację. Ambicja i pracowitość przełożyły się na występy na boisku. Trener Michal Masek delegował najmłodszą Wiewiórę do walki nawet z najtrudniejszymi rywalami. Nic dziwnego, że Prezes Hubert Hoffman widzi Darię w składzie ŁKS-u Commercecon Łódź w kolejnym sezonie.

Bardzo cieszymy się, że w Daria będzie nadal nosić biało-czerwono-białą koszulkę z przeplatanką na sercu!