W przyszłym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet w zespole ŁKS Commercecon Łódź nie zobaczymy już Dominiki Mras. Nasza młoda rozgrywająca zmienia barwy klubowe i w sezonie 2018/2019 będzie reprezentować pierwszoligowy zespół UNI Opole. 

Dominika jest wychowanką gdańskiej Gedanii. Z niej trafiła do ekipy Atomu Trefla Sopot, który miał swój zespół w rozgrywkach Młodej Ligi. Z tą drużyną zdobyła złote medale rozgrywek w 2015 i 2016 roku. To nie jedyne złote medale Dominiki. Ma ona na koncie dwa tytuły mistrza Polski w kategorii wiekowej kadetek i dwa tytuły mistrzowskiej w kategorii juniorek. 

W tym roku dołożyła kolejny cenny krążek – wicemistrzostwo kraju seniorek! Długo będziemy pamiętać jak poprowadziła nasz zespół do zwycięstwa w półfinale Pucharu Polski, gdy kontuzji kolana doznała Lucie Muhlsteinova. 

Domi dziękujemy za wspaniały sezon! Życzymy Ci wspaniałej kariery i sukcesów z nowym zespołem!