Łódzkie Wiewióry ciężko pracują, aby jak najlepiej przygotować się do sezonu 2021/2022. Aby plan mógł być realizowany w jak najbardziej optymalnych warunkach poprosiliśmy o wsparcie rozgrywającą z ogromnym doświadczeniem, mistrzynię Polski z 2006 roku i byłą reprezentantkę kraju – Ewę Cabajewską.

Ewa będzie uczestniczyć w treningach, meczach towarzyskich i turniejach w biało-czerwono-białych barwach dopóki nie dołączy do nas wicemistrzyni olimpijska Roberta Ratzke, która przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii.

Ewa Cabajewska w swojej karierze siatkarskiej występowała m.in. w BKS-ie Stal Bielsko-Biała, Muszyniance Muszyna, AZS-ie Białystok czy Developresie Rzeszów. W 2006 roku sięgnęła po złoty medal mistrzostw Polski z Muszynianką. Dwukrotnie stawała również na drugim stopniu podium MP – w 1998 i 2002 roku. Reprezentowała również barwy narodowej reprezentacji. 

Doświadczenie Ewy jest ogromne, a możliwość realizowania planu szkoleniowego z udziałem dwóch rozgrywających jest niezwykle cenne i z pewnością przyniesie korzyści dla naszego zespołu. 

Pierwsze wyzwanie sparingowe przed Łódzkimi Wiewiórami już dziś. O godzinie 18:00 zmierzymy się na wyjeździe z zespołem Energi MKS Kalisz.