Wystąpiła w sezonie 2021/2022 w 29 meczach TAURON Ligi, Pucharze Polski i Pucharze CEV. Zawsze gotowa, aby mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami i doskonalić siatkarski warsztat. Jej zagrywki z ostatniego meczu o brązowy medal zapamiętamy na długo. Dziękujemy Veronice Jones-Perry za grę w biało-czerwono-białych barwach.

Veronica spędziła w TAURON Lidze trzy sezony, rozgrywając w ekstraklasie w sumie 63 mecze. W barwach ŁKS-u Commercecon Łódź wybiegła na parkiet w 29 meczach, zdobywając 437 punktów, w tym 36 z zagrywki i 32 blokiem. W rankingu najlepiej atakujących i punktujących Roni uplasowała się na 4. miejscu (437 pkt.), zaś w rankingu zagrywających była niekwestionowaną liderką (36 asów). 

Ten sezon był pełen wzlotów i upadków, a także wielu lekcji o siatkówce i życiu – napisała Roni na swoim instagramowym profilu. – Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przez ostatnie dwa lata sprawiali, że w Łodzi, Polsce, czułam się jak w domu – to miejsce, które zawsze będzie częścią tego, kim jestem. Dziękuję za wszystko.

W karierze Veroniki czas na kolejny etap, kolejną przygodę. Wiemy już oficjalnie, że w sezonie 2022/2023 Roni zagra w brazylijskim Sesc-RJ/Flamengo. 

Roni dziękujemy! Thank you so much our Squirrel!