Czas na kolejne pożegnanie po sezonie 2021/2022. W kolejnych rozgrywkach w barwach ŁKS-u Commercecon Łódź nie zobaczymy już Weroniki Sobiczewskiej. Atakująca rozstaje się z Łódzkimi Wiewiórami jako brązowa medalistka mistrzostw Polski.

Do ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła z 1-ligowej WTS Solna Wieliczka i początkowo miała być zmienniczką dla Ivny Colombo. Sytuacja losowa, czyli kontuzja Brazylijki, sprawiła, że Weronika przez dłuższy czas musiała udźwignąć rolę pierwszej atakującej zespołu. I poradziła sobie z tym zadaniem doskonale!

W TAURON Lidze Weronika Sobiczewska rozegrała 25 spotkań, do tego bilansu dołożyła udział w Pucharze Polski i debiut w europejskich pucharach. W ekstraklasie wywalczyła dla ŁKS-u Commercecon Łódź 214 punktów, w tym 2 z zagrywki i 9 blokiem.

Jesteśmy przekonani, że zebrane doświadczenie zaprocentuje w dalszej karierze Weroniki i ten brązowy medal mistrzostw Polski to dopiero początek sukcesów.

Sobi dziękujemy za wszystko!