Najwyższa jakość dźwięku i wyjątkowe wzornictwo – to wyróżnia markę Edifier Polska na tle innych producentów sprzętu audio. Z przyjemnością ogłaszamy, że w najbliższym sezonie Edifier będzie nadal partnerem ŁKS Commercecon Łódź.

Marka Edifier towarzyszy Łódzkim Wiewiórom od poprzedniego sezonu. Mieliście okazję zdobyć słuchawki tej firmy podczas naszych internetowych konkursów. W tym sezonie, dzięki naszemu partnerowi, również będziecie mogli na własne uszy przekonać się, że Edifier to wysoka jakość dźwięku. 

W ofercie Edifiera każdy znajdzie sprzęt dla siebie. Od głośników komputerowych, przez głośniki bluetooth, po produkty designerskie, które zachwycą nie tylko jakością dźwięku, ale i wyglądem. Poza głośnikami Edifier proponuje Wam: słuchawki, soundbary oraz stojaki do głośników.

Edifier Polska – cieszymy się, że nadal gramy razem!