Od 2017 roku współpracujemy z łódzką firmą eFanshop.com, którą założyli wielcy fani Łódzkiego Klubu Sportowego – Łukasz Lewandowski i Tomasz Kułakowski. Efekty ich pracy ma w swojej kibicowskiej kolekcji chyba każdy fan klubu z alei Unii 2. Dziękujemy, że gracie razem z nami!

W ciągu trzech lat naszej współpracy powstały m.in. chusty, przypinki, flagi czy szaliki. Przekonaliśmy się osobiście, że eFanshop to wysoka jakość i pełen profesjonalizm. Nasz partner wykonał też wiele zamówień typowo kibicowskich – m.in. okolicznościowe koszulki i szaliki dla ekipy, która jeździła za Wiewiórami na spotkania w Lidze Mistrzyń.

eFanshop od lat współpracuje z klubami sportowymi, firmami, fundacjami i klientami indywidualnymi. Nasz partner wykonuje kompleksową obsługę zamówień – od projektu po produkt końcowy. Firma cały czas rozwija swoją działalność, dystrybuując swoje produkty również w Skandynawii. 

W ofercie znajdziecie m.in.:

  • szaliki dziane, drukowane, polarowe z własnym logo, herbem, nadrukiem,
  • flagi drukowane i szyte na płot oraz na kij,
  • koszulki i plastrony w pełnej gamie kolorów i nadruków,
  • czapki oraz rękawiczki z wysokiej jakości haftami,
  • smycze reklamowe w dowolnych szerokościach,
  • nerki, listonoszki z wysokiej jakości haftami,
  • poduszki, piórniki, kurtki, bluzy, polary z nadrukami,
  • stroje sportowe z indywidualnymi projektami,
  • hafty oraz druk sublimacyjny.

Naszego partnera zdecydowanie wyróżnia indywidualne podejście do klienta i opieka nad zamówieniem od projektu po jego realizację. 

eFanshop dziękujemy za kolejny wspólny sezon!