EŁKSiacki Piknik Pokoleń za nami. Chociaż w sobotę słońce schowało się za chmurami, to u nas atmosfera była gorąca. A to za sprawą naszych gości oraz przygotowanych gier i zabaw siatkarskich. 

Młodzi kibice mieli okazję poodbijać piłkę z Łódzkimi Wiewiórami – Kasią Sielicką, Izabelą Kowalińską, Klaudią Gajewską i Martą Pająk. Dzięki trenerowi Bartłomiejowi Bartodziejskiemu nie zabrakło także ćwiczeń, które zawodniczki muszą wykonywać niemal na każdym treningu, aby być stale w dobrej kondycji. 

Gościem specjalnym naszej sekcji był brazylijski siatkarz – Giba. Było nam niezwykle miło gościć legendę światowej siatkówki. Giba wraz z Bartkiem przeprowadzili z chętnymi kibicami krótki trening techniczny, a następnie podzielili chętnych na dwie drużyny i rozegrali przyjacielski mecz siatkówki. Dużym powodzeniem cieszył się również radar, czyli obręcz treningowa, do której należało precyzyjnie dograć piłkę. Nie zabrakło osób, którym udawało się to raz za razem. 

Piknik był również doskonałą okazją, aby zrobić sobie zdjęcie z Łódzkimi Wiewiórami i Gibą, a także poszerzyć kolekcję autografów. Dla naszych sympatyków przygotowaliśmy również gadżety związane z ŁKS Commercecon – zeszyty, plakaty i kubki eŁKSiaka.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za udział w pikniku dziewczynom z drużyny młodzieżowej ŁKS Siatkówka Żeńska, które zachęcały kibiców do udziału w grach i zabawach, a także same brały w nich udział. 

*Już wkrótce na naszej stronie fotogaleria z pikniku