W marcu 2021 roku grono naszych partnerów poszerzyło się o łódzką firmę KARY – producenta tkanin, który działa w tej branży już trzy dekady. Jest nam niezwykle miło poinformować, że nie tylko przedłużyliśmy naszą współpracę, ale również firma KARY zdecydowała się na zwiększenie zakresu wsparcia!

Nasz partner specjalizuje się w produkcji i sprzedaży tkanin, przede wszystkim tkanin bawełnianych. W jego ofercie znajdziecie m.in.:

  • tkaniny surowe,
  • tkaniny pościelowe,
  • tkaniny gładkie, drukowane i korowane,
  • tkaniny flanelowe,
  • tkaniny drelichowe,
  • tkaniny pieluchowe.

Produkty marki KARY to gwarancja wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasz partner oferuje nie tylko tkaniny, ale również gotową pościel drukowaną i haftowaną, pościel adamaszkową, a także zestawy pościelowe. KARY realizuje zamówienia indywidualne, dzięki czemu każdy klient otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego oczekuje.

Zapraszamy do kontaktu z naszym partnerem poprzez stronę internetową: https://kary-tkaniny.pl.

KARY – cieszymy się, że wciąż #GramyRazem!