Za nami kolejny udany sezon. Trzeci rok z rzędu ŁKS Commercecon Łódź stanął na podium mistrzostw Polski. O formę Łódzkie Wiewióry dbały nie tylko podczas treningów w hali, ale regularnie korzystały z klubu fitness naszego partnera. FitFabric 1.0 „Zielona” dziękujemy za kolejny wspólny sezon!

FitFabric to sieć klubów fitness, która obecnie działa już w 18 punktach w Łodzi, Andrespolu, Zgierzu, Tomaszowie Mazowieckim i Konstantynowie Łódzkim. Kluby FitFabric to miejsca, w których można trenować zarówno indywidualnie, jak i zapisać się na zajęcia grupowe. W części punktów działa również strefa malucha – Kids Club, w którym można pozostawić dzieci pod opieką na czas treningu.

Nasz partner w czasie obowiązujących obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa, nadal dba o formę swoich klientów. Nasz partner prowadzi na Facebooku regularne transmisje z treningów prowadzonych przez klubowych instruktorów. Nie brakuje również propozycji dla dzieci i młodzieży, dla nich przygotowano cykl „W-FFabric”. A to wszystko zupełnie bezpłatnie i dostępne dla każdego. 

ŁKS Commercecon Łódź od kilku sezonów współpracuje z FitFabric 1.0 „Zielona”, który znajduje się przy ul. 1 Maja 119/121. Co więcej w sezonie 2019/2020 poszerzyliśmy naszą kooperację i z klubu mogły korzystać również zawodniczki sekcji juniorskiej ŁKS Siatkówka Żeńska.

FitFabric 1.0, z którego korzystają Łódzkie Wiewióry, znajdziecie wszystko co potrzeba, aby mieć doskonałą formę przez cały rok. Do dyspozycji są m.in. strefy:

  • Cardio
  • Treningu Personalnego
  • Wolnych Ciężarów
  • Maszyn Izotonicznych
  • CrossFabric
  • Fight
  • Zajęcia z Trampolinami

Polecamy sieć FitFabric każdemu, kto chce zadbać o swoją formę. Kluby naszego partnera to nie tylko szeroka oferta, ale również sprzęt najwyższej jakości i profesjonalna kadra instruktorów. 

FitFabric dziękujemy za kolejny wspólny sezon!