Już jutro (sobota, 30 czerwca) przy al. Unii kibice Łódzkiego Klubu Sportowego spotkają się na pikniku pokoleniowym. To również doskonała okazja, aby w jednym miejscu zjednoczyć wszystkie sekcje klubu. W naszej siatkarskiej ekipie nie zabraknie atrakcji, gadżetów i gości. Wśród nich swoją obecność potwierdził gwiazdor światowej siatkówki – Giba! 

Dla kibiców małych i dużych przygotowaliśmy wiele atrakcji. Przed meczem przyjaźni z GKS-em Tychy będziecie mogli spróbować swoich sił w siatkówce. Możecie liczyć na trening pod fachowym okiem naszego II trenera – Bartłomieja Bartodziejskiego. Bartka będzie wspierać Marta Pająk, była siatkarska naszego klubu, która od kilku sezonów pracuje z nami jako masażystka. 

Swoją obecność na pikniku już potwierdziły Katarzyna SielickaIzabela Kowalińska, które w sezonie 2017/2018 poprowadziły nasz zespół do zdobycia wicemistrzostwa Polski. Będzie to wspaniała okazja do zdobycia autografów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Okazja tym bardziej cenna, że Kasia zakończyła już zawodową karierę, a Iza postanowiła zrobić sobie rok przerwy. 

Nie zabraknie również Klaudii Gajewskiej, która powraca do ŁKS-u, a w ostatnim czasie bardzo chętnie uczestniczyła w wielu miejskich eventach, podczas których zachęcała do gry w siatkówkę najmłodszych kibiców. 

Jak zawsze możemy liczyć również na młode siatkarki i trenerów ŁKS Siatkówka Żeńska. Jeśli macie w domu małe fanki siatkówki, będzie to doskonała okazja, aby porozmawiać z trenerami o szkoleniu. 

Na nasze zaproszenie odpowiedział również siatkarz znany na całym świecie, który o popularyzację tego sportu dba jak mało kto. Gościem specjalnym pikniku pokoleniowego Łódzkiego Klubu Sportowego będzie… Giba! Z reprezentacją Brazylii 8 razy wygrał Ligę Światową, 3 razy mistrzostwa Świata, Puchar Wielkich Mistrzów, 2 razy Puchar świata, a także zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach 2004. Ostatnio mieliście okazję spotkać go na ulicach Łodzi, gdy promował All-Star Volley Show. 

Bądźcie jutro z nami! Będą czekać na Was wspaniali siatkarscy goście, moc atrakcji i gadżety naszej sekcji! Czekamy od godziny 15:00. O 18:00 rozpocznie się mecz ŁKS Łódź – GKS Tychy.