W sezonie 2019/20 wszystkie materiały poligraficzne ŁKS-u Commercecon Łódź w dalszym ciągu będą powstawać w Drukarni offsetowej RaDruk. Po dwóch sezonach owocnej współpracy nie mogło być inaczej – przedłużyliśmy umowę partnerską na kolejny rok.

Drukarnia Radruk na rynku poligraficznym działa już od 20 lat. Kompleksowo obsługuje klientów z całej Polski z takich branż jak spożywcza, farmaceutyczna czy kosmetyczna. Pracuje również dla sektora bankowego, a od kilku sezonów wykonuje realizacje jako partner ŁKS-u Commercecon Łódź. To dzięki nim w Wasze ręce trafiły setki biletów, ulotek oraz plakatów.

Nasz partner ma w ofercie m.in. projektowanie i produkcję:

  • pudełek i kartoników
  • katalogów
  • ulotek
  • plakatów
  • teczek reklamowych
  • papierów firmowych
  • kalendarzy (trójdzielnych, planszowych oraz biurowych).

Działalność drukarni skierowana jest do  osób indywidualnych, jak również do firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Nasz partner to gwarancja terminowej realizacji zleceń w krótkim czasie.

RaDruk cieszymy się, że nadal #GramyRazem!