ŁKS Commercecon Łódź przedłużył umowę partnerską z fitness klubem FitFabric 1.0 „Zielona”. Co więcej, rozszerzyliśmy zakres naszej współpracy i od sezonu 2019/2020 u naszego partnera trenować będą również zawodniczki sekcji juniorskiej ŁKS Siatkówka Żeńska.

Fitness club FitFabric 1.0 „Zielona” gości zawodniczki ŁKS-u Commercecon Łódź od kilku sezonów i jest nam niezmiernie miło, że w będziemy kontynuować naszą współpracę – podkreśla Mariusz Przybyła, marketing manager sekcji. 

W FitFabric Ełkaesianki mają do dyspozycji kilka stref, na których mogą realizować program ułożony przez trenera motorycznego Tomasza Nagórkę. Nasz partner to gwarancja nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń najwyższej jakości, co daje ogromny komfort pracy.

W FitFabric 1.0 znajdziecie wszystko co potrzeba, aby mieć doskonałą formę przez cały rok. Do Waszej dyspozycji są strefy:

 • Cardio
 • Treningu Personalnego
 • Wolnych Ciężarów
 • Maszyn Izotonicznych
 • CrossFabric
 • BodyMental
 • Fight
 • Zajęcia z Trampolinami
 • Zajęcia FitBike
 • Strefa TRX
 • Squash

Klub znajduje się przy ulicy 1 Maja 119/121, 90-766 Łódź (wjazd na parking oraz wejście od ulicy Zielonej). 

Godziny otwarcia:

 • poniedziałek – piątek 06:00 – 23:00
 • sobota – niedziela 08:00 – 22:00

FitFabric honoruj karty Multisport, FitProfit oraz OK System. Posiada również strefę malucha – Kids Club, w którym można pozostawić dzieci pod opieką na czas treningu (pn.-pt.: od godziny 16.00-20:00 oraz sb.-nd.: od godziny 10.00-14:00).

#GramyRazem z FitFabric 1.0 „Zielona”!