Umowa została podpisana, więc już oficjalnie możemy przekazać dobrą wiadomość – kino Helios w Sukcesji zostało partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź! 

Pierwsze efekty umowy partnerskiej już widzieliście – to właśnie w kinie Helios zaprezentowały się Łódzkie Wiewióry przed sezonem 2019/2020. W trakcie sezonu nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będą vouchery do kina. Nasz partner będzie obecny również podczas meczów ŁKS-u Commercecon Łódź – najmłodsi kibice będą mogli liczyć na porcję pysznego popcornu. 

Kino Helios w Sukcesji jest filią największej sieci kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Posiada 9 klimatyzowanych sal, które wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 7.1,, a także srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy.

Łódzki Helios mieści się w centrum handlowym Sukcesja przy al. Politechniki 1. Repertuar oraz cennik znajdziecie na stronie kina – KLIK.

#GramyRazem z kinem Helios!