W sezonie 2022/2023 opiekę stomatologiczną nad zawodniczkami ŁKS-u Commercecon Łódź będą sprawować specjaliście kliniki KJ Medical, która mieści się przy ul. Wodnej 23. 

Adres kliniki KJ Medical nie jest przypadkowy, to filia – siostra kliniki „Stomatologia – Wodna 25”. 

KJ Medical to specjalistyczna klinika stomatologii kompleksowej, która oferuje bardzo szeroki zakres usług obejmujących stomatologię estetyczną, endodoncję, protetykę, ortodoncję, implantologię, periodontologię czy chirurgię stomatologiczną.

KJ Medical tworzy zespół doświadczonych lekarzy, którzy chcą świadczyć wysokiej klasy usługi stomatologiczne, ale w przystępnej cenie. W gabinecie przy ul. Wodnej 23 pacjenci mogą skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego. Są to m.in. unity stomatologiczne Diplomat DA270, mikroskop Kaps do leczenia endodontycznego, specjalny Endopilot służący do mechanicznego opracowywania kanałów oraz innowacyjne urządzenia RTG. 

Klinika KJ Medical znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Łodzi, tuż obok osiedla Boho i niedaleko Dworca Fabrycznego. Położona jest w strefie bezpłatnego parkowania. 

Na wizytę można zapisać się wygodnie poprzez formularz na stronie internetowej kjmedical.pl/kontakt, mailowo (kontakt@kjmedical.pl) lub kontaktując telefonicznie z rejestracją poradni pod numerem tel: +48 452 571 306. Więcej informacji o usługach dostępnych u naszego partnera znajdziecie na stronie internetowej: kjmedical.pl.

KJ Medical witamy w drużynie!