W sezonie 2019/2020 ponownie partnerem Strefy Małego Kibica będzie Łódeczka – Akademia Pływania i Aqua Bike. Ich celem jest propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, a mecze siatkówki są do tego doskonałym miejscem!  

Łódeczka – Akademia Pływania i Aqua Bike to najdłużej działająca szkółka pływacka w Łodzi. Zajęcia prowadzone są w dwóch lokalizacjach – na Retkini (Pływalnia SP 19, ul. Balonowa 1) oraz Starym Polesiu (Pływalnia Uniwersytetu Medycznego, ul. 6-go Sierpnia 71).

W ofercie znajdziecie zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych oraz rowerki w wodzie. Dla osób zaawansowanych polecamy wyjazdy tematyczne na obozy sportowe, letnie i zimowe. Wszystko pod okiem prawdziwych fachowców i na najnowocześniejszym sprzęcie. 

Specjaliści od mokrej roboty zapraszają. Rekrutacja na nowy sezon 2019/20 właśnie ruszyła!

Dzięki ekipie Łódeczki podczas meczów ŁKS-u Commercecon Łódź nie zabraknie gier i zabaw, związanych zarówno z pływaniem, jak i siatkówką. Obowiązkowym punktem będzie też malowanie twarzy, które cieszyło się wśród najmłodszych kibiców ogromnym powodzeniem!

Cieszymy się, że nadal #GramyRazem!