Wiewiórki lubią orzeszki, a orzeszki w połączeniu z miodem, mlekiem czy naturalnym kakao tworzą przepyszną kombinację. Dlatego z wielką przyjemnością witamy w gronie naszych partnerów firmę Nutthonney!
 
Nutthoney! to młoda firma, która pragnie w nowoczesnej formie dostarczać zdrowe, naturalne produkty oparte na nieprzetworzonym miodzie.
 
Oto co mówią o swojej misji:
 
Możemy śmiało powiedzieć, że znamy się na miodzie i doceniamy jego lecznicze właściwości. Wiemy, jakie znaczenie dla życia całej planety mają pszczoły. Mamy własne pasieki. Od początku działalności firmy najważniejszym zadaniem było stworzenie w 100 procentach naturalnych produktów, mających wpływ nie tylko na jakość naszego życia, ale również mających właściwości zdrowotne. 
 
Dodatkowo udało nam się zadać kłam powszechnym twierdzeniom, że zdrowy produkt nie może być pyszny. Miodowy krem czekoladowy Nutthoney jest diabelsko pyszny i zdrowy. Zawiera tylko 4 składniki: miód, mleko, kakao naturalne i orzechy laskowe. Czym jeszcze go wyróżnia od innych kremów na rynku? Kaloryczność – tylko 345 kalorii w 100 gramach. To jest przynajmniej o 200 kcal mniej niż w innych znanych kremach.
 
Brzmi pysznie, prawda? 
 
A dlaczego zdecydowali się zostać sponsorem naszego klubu? 
 
„W klubie ŁKS urzekła nas rodzinna atmosfera, otwartość i pasja, tak ważna w tym, co robimy. Są to bardzo bliskie nam aspekty i pragnęliśmy dołączyć do tego grona, jednocześnie oferując to, na czym się znamy i co potrafimy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zostać sponsorem klubu, wspierając go. A w najbliższy poniedziałek uruchomimy wspólną akcję na rzecz ŁKS Commercecon Łódź pod nazwą Nutthoney ŁKS Challenge.”
 
Witamy Nutthoney! w gronie partnerów klubu i już nie możemy doczekać się wspólnego wyzwania!