Do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź dołączyła właśnie nowo otwarta restauracja „Włoski Temat – Don Palermo”, która mieści się w centrum handlowym Sukcesja na poziomie 0. O doskonały smak przyrządzanych potraw z gorącej Italii dba rodowity Włoch. 

„Włoski Temat – Don Palermo” to restauracja, która wyróżnia się świeżymi smakami oraz produktami sprowadzonymi prosto z Włoch. Serwują pyszne makarony, sałatki, doskonałą włoską pizzę, desery oraz włoską kawę.

Restauracja naszego partnera znajduje się w centrum handlowym Sukcesja na poziomie 0. Są dla Was otwarci 7 dni w tygodniu od 10:00 do 21:00. Zapraszamy Was serdecznie do skorzystania z oferty naszego partnera.

Witamy „Włoski Temat – Don Palermo” w rodzinie ŁKS Commercecon Łódź. Bardzo się cieszymy, że kolejna firma zdecydowała się wspierać finansowo zespół mistrza Polski!