Wspieranie ukochanej drużyny wymaga od kibiców dużej dawki energii, którą warto między setami uzupełnić. Dlatego na pewno ucieszy Was wiadomość, że w gronie partnerów ŁKS Commercecon Łódź pozostaje firma U2 Sports Restaurant.

Firma Agnieszki Bartczak zajmuje się obsługą kiosków gastronomicznych w Sport Arenie. W tym sezonie ponownie będziecie mieli okazję skorzystać z ich oferty przekąsek oraz dań na ciepło podczas spotkań domowych ŁKS Commercecon Łódź.

Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z punktów gastronomicznych na spotkaniach Łódzkich Wiewiór. U2 gwarantuje smak i jakość serwowanych produktów. Z naszego meczu na pewno nie wyjdziecie z pustym żołądkiem! 

Nasz klub w sezonie 2019/2020 ponownie może liczyć również na wsparcie finansowe U2 Sports Restaurant. Dziękujemy, że jesteście z nami! 

#GramyRazem