Odzież sportowa dla wymagających – pod takim hasłem pracuje nasz partner techniczny. W zeszłym sezonie przekonaliśmy się, że dla White Hare nie ma rzeczy niemożliwych. Nic zatem dziwnego, że w sezonie 2019/2020 znów #GramyRazem! 

Nasz partner projektuje i produkuje m.in. topy, spodenki, legginsy, t-shirty oraz bluzy dla sportowców. Jest jedynym producentem  spersonalizowanych wlepów na buty stosowanych w piłce ręcznej. Specjalizuje się również w produkcji odzieży pod hasłem „BODY PERFECT PROTECT” do sportów kontaktowych takich jak rugby czy sporty walki. Stosowane są w niej specjalne panele ochronne, które pochłaniają do 30% energii uderzeniowej.

Ambasadorką firmy jest mistrzyni Polski w piłce ręcznej – Kinga Achruk. Co więcej, bierze udział w procesie kreacji oraz testuje nowe produkty. Poza ŁKS-em Commercecon Łódź firmie White Hare zaufali m.in. drużyna piłki ręcznej CHKS Politechnika Łódzka i wicemistrz Polski w piłce ręcznej na plaży Red Hot Czili Buk. W sezonie 2019/2020 White Hare będzie również partnerem technicznym KSZO Ostrowiec Św. 

Podobnie jak w zeszłym sezonie White Hare przygotuje dla Łódzkich Wiewiór stroje treningowe, sparingowe i meczowe oraz dresy treningowe i meczowe. 

Również kibice ŁKS-u Commercecon Łódź będą mogli osobiście przetestować koszulki od naszego partnera technicznego. W dalszym ciągu będzie on projektował oraz produkował t-shirty dla sympatyków Łódzkich Wiewiór.

#GramyRazem z White Hare!