W minionym sezonie byliśmy liderami frekwencji w Lidzie Siatkówki Kobiet. Na spotkania Łódzkich Wiewiór przychodziliście całymi rodzinami. My natomiast zadbaliśmy o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych kibiców. Nie inaczej będzie w nadchodzącym sezonie, a sponsorami strefy dziecięcej będą Gust-polPiaskownica.

Firma Gust-pol dołączyła do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź w zeszłym sezonie. Dzięki największej hurtowni artykułów papierniczych w Łodzi najmłodsi kibice Łódzkich Wiewiór stworzyli dziesiątki, a może nawet setki przepięknych prac plastycznych, m.in. związanych z grą naszego zespołu. W Gust-polu, który mieści się przy ul. św. Teresy 100 znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do domu, biura i szkoły. 

W nadchodzącym sezonie również możemy liczyć na ekipę Gust-polu, która z pewnością zaopatrzy nas w mnóstwo artykułów papierniczych i plastycznych, ale również będzie organizować dla dzieci konkursy z nagrodami. 

Na pytanie co oferuje Piaskownica odpowiadamy „a czego nie oferuje?!” To miejsce, w którym każde dziecko znajdzie zajęcia idealne dla siebie. Celem twórców tego miejsca jest danie dziecku możliwości znalezienia równowagi między aktywnością ruchową i intelektualną. Dlatego w ofercie Piaskownicy znajdzie m.in.: naukę języków obcych, zajęcia teatralne, warsztaty plastyczne, taniec, a także zajęcia edukacyjno-eksperymentalne związane z biologią czy chemią. Możecie tu również wynająć animatorów, zorganizować urodziny dla dziecka lub wynająć salę na własną uroczystość.

Podczas meczów ŁKS Commercecon Łódź w strefie dziecięcej będziemy gościć animatorów Piaskownicy, którzy będą przeprowadzać z dziećmi gry i zabawy. 

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie internetowej: www.piaskownica.eu

Zapraszamy gorąco wszystkich kibiców na spotkania ŁKS Commercecon Łódź. Przychodźcie całymi rodzinami!