W Strefie Małego Kibica podczas meczów ŁKS-u Commercecon Łódź zawsze jest gwarno i wesoło. Od trzech sezonów sponsorem strefy jest największa w Łodzi hurtownia artykułów papierniczych. Gust-Pol dziękujemy, że gracie razem z nami!

Gust-Pol działa od 1991 roku i niewątpliwie jest największą hurtownią artykułów papierniczych w Łodzi. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie do domu, biura i szkoły w atrakcyjnych cenach. Ale to nie wszystko. W siedzibie firmy przy ul. Świętej Teresy 100 można kupić również chemię gospodarczą, zabawki, artykuły dekoracyjne, kosmetyki czy akcesoria dla zwierząt. 

Od kilku tygodni część artykułów z oferty naszego partnera dostępna jest również on-line w serwisie Allegro – KLIKNIJ. Codziennie poszerzana jest o nowe produkty, które można zakupić bez wychodzenia z domu.

Przez trzy sezony w Strefie Małego Kibica powstało wiele wspaniałych prac plastycznych związanych z Łódzkimi Wiewiórami, w tym laurek dla Wiewiórki Zuzi oraz naszych zawodniczek. Najmłodsi kibice tworzyli prawdziwe arcydzieła. Ci, którzy nie przepadają za malowaniem, mają do dyspozycji również puzzle i wielkie klocki. 

Strefa Małego Kibica to punkt w hali, z którego jesteśmy bardzo dumni. Cieszy nas, że tak chętnie na mecze Łódzkich Wiewiór przychodzicie całymi rodzinami. Mamy nadzieję, że już wkrótce ponownie będziemy mogli się spotkać w Sport Arenie.

Gust-Pol dziękujemy za kolejny wspólny sezon!