Sklep medyczny HITMED.PL został właśnie nowym partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź. Cieszy nas, że w tym trudnym dla przedsiębiorców czasie kolejna firma postanowiła budować swój wizerunek poprzez sponsoring sportowy. Witamy na pokładzie!

HITMED.PL to sklep medyczny, który oferuje najwyższej jakości produkty najlepszych marek w branży. W asortymencie sklepu znajduje się niezawodny oraz spełniający najwyższe wymagania sprzęt, zarówno dla profesjonalistów, jak i dla całych rodzin.

Dlaczego warto wybrać zakupy u naszego partnera? Ponieważ jego założyciel ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, dystrybucji oraz serwisie sprzętu medycznego. Dzięki temu, spośród wszystkich produktów istniejących na rynku, jest w stanie wybrać taki, który spełnia najwyższe wymagania.

Oferta HITMED.pl jest niezwykle bogata, dlatego sklep został podzielony na strefy. Umożliwiają one szybsze oraz dokładniejsze wyszukiwanie poszukiwanego produktu. W trosce o jak najsprawniejszą obsługę klientów, sklep ma zautomatyzowany i maksymalnie uproszczony proces zamawiania produktów. 

W sklepie HITMED.pl znajdziecie m.in.:

  • masażery
  • glukometry
  • inhalatory
  • lampy antydepresyjne
  • materiały opatrunkowe
  • akcesoria do pielęgnacji

Z całą ofertą możecie się zapoznać na stronie hitmed.pl.

#GramyRazem z HITMED.PL!