Od prezentacji Łódzkich Wiewiór przed sezonem 2019/2020 rozpoczęła się współpraca ŁKS-u Commercecon Łódź z kinem Helios, które mieści się w centrum handlowym Sukcesja. Za nami wspaniały sezon. Dziękujemy!

W trakcie sezonu nasz partner fundował nagrody w postaci voucherów do kina, które nasi kibice mogli zdobyć w konkursach. Ekipa Heliosa obecna była również podczas meczów ŁKS-u Commercecon Łódź. Najmłodsi kibice mogli liczyć na pyszny popcorn, a także kinowe gadżety związane z animowanymi produkcjami największych wytwórni filmowych. 

Kino Helios w Sukcesji jest filią największej sieci kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Posiada 9 klimatyzowanych sal, które wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, dźwięk cyfrowy Dolby ATMOS oraz DOLBY 7.1,, a także srebrne ekrany najwyższej światowej jakości 4K.

Poza regularnym repertuarem, w którym prezentowane są największe hity światowej kinematografii, Helios prezentuje widzom także seanse specjalne takie jak: Kino Kobiet, Nocne Maratony Filmowe, Kino Konesera czy Helios dla Dzieci.

W kinie funkcjonuje także Helios Café, w której można napić się aromatycznej kawy w wielu smakach oraz bar kinowy, który oferuje widzom świeży popcorn, napoje oraz duży wybór słodyczy. 

Łódzki Helios mieści się w centrum handlowym Sukcesja przy al. Politechniki 1. 

Czekamy z niecierpliwością aż kino Helios wznowi swoją działalność. Wiemy już, że cała sieć ruszy nieco później niż 6 czerwca (od tego dnia istnieje możliwość otwarcia kin). Trzymamy kciuki, aby udało się to zrobić jak najszybciej. Na wielkim ekranie filmowe emocje przeżywa się dużo mocniej. 

Dziękujemy za wspólny sezon!