Aranżacja pięknego wnętrza to ich specjalność. Firma Idealne Wnętrze została partnerem ŁKS-u Commercecon Łódź!
 
Doradcy marki Idealne Wnętrze pomogą zaaranżować każde pomieszczenie. Razem z nimi znajdziecie najlepsze rozwiązanie dekoracyjne na sufity, ściany i podłogi w swoim domu czy firmie. Idealne Wnętrza oferują kompleksowe rozwiązania – od projektu, przez pełną wizualizację, po profesjonalny montaż.
 
Idealne Wnętrze znajdziecie w Leroy Merlin (punkt naprzeciwko sklepu CCC) przy ul. Pojezierskiej CCC (GIGAmarket). 
 
Razem z firmą Idealne Wnętrze szykujemy dla Was ciekawy projekt związany z aranżacją wnętrz, ale planujemy wspólne działania w Schronisku dla Zwierząt w Łodzi. Ekipa Idealnego Wnętrza będzie nam również towarzyszyć podczas meczów. Będą czekać na Was z niespodziankami i konkursami!
 
Idealne Wnętrza witajcie na pokładzie!