W składzie ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2020/2021 nastąpią zmiany. Ze względu na problemy zdrowotne w biało-czerwono-białych barwach nie zagra serbska środkowa Ivana Mrdak. 

Transfer serbskiej zawodniczki był pierwszym, który ogłosiliśmy. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Czterokrotna mistrzyni Serbii i zdobywczyni Pucharu Niemiec nie zagra razem z Łódzkimi Wiewiórami.

Jest nam bardzo przykro, że Ivana nie zagra w naszym klubie. Niestety jej problemy zdrowotne są na tyle poważne, że nie mogłaby podjąć obecnie tak dużego wysiłku fizycznego – tłumaczy Katarzyna Sielicka, dyrektor ds. sportowych ŁKS-u Commercecon Łódź. – W początkowym okresie naszych przygotowań Ivana przechodziła w Serbii kontrolne badania. Niestety wykryły one nieprawidłowości związane z układem krwionośnym. Szczęście w nieszczęściu, że stało się to przed rozpoczęciem przez nią treningów, ponieważ wysiłek fizyczny mógłby pogorszyć jej stan zdrowia. Oczywiście trzymamy kciuki za Ivanę i życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Katarzyna Sielicka przyznaje, że od razu po otrzymaniu tej wiadomości prezes Hubert Hoffman rozpoczął poszukiwania nowej środkowej na sezon 2020/2021. – Chciałabym uspokoić wszystkich kibiców Łódzkich Wiewiór, że już wkrótce poznacie nazwisko zawodniczki, która zastąpi Ivanę na środku siatki.