Na długo nie odwiesiła butów na kołek… Czas na come back Łódzkiej Wiewióry. Szeregi ŁKS Commercecon Łódź wzmacnia Izabela Kowalińska!

Ma na koncie cztery mistrzostwa Polski, dwa wicemistrzostwa i trzy brązowe medale. Po zdobyciu srebra z Łódzkim Klubem Sportowym postanowiła zrobić sobie przerwę od siatkówki, ale nie trwała ona długo.

– ŁKS Commercecon Łódź bardzo szybko dostosował się do poziomu ekstraklasy. Prezes, Zarząd i wszyscy członkowie klubu szybko nauczyli się, jak powinna funkcjonować drużyna w ekstraklasie – mówiła Iza Kowalińska w jednym z wywiadów i jak się okazało nie potrafiła odmówić, gdy zadzwonił do niej prezes Hubert Hoffman

Jestem bardzo podekscytowana, ale i zdenerwowana, w jaki sposób przyjmą mnie kibice. Długo zastanawiałam się, czy jestem w stanie podołać po kilkumiesięcznej przerwie od zawodowego grania. Ale gdy już się powiedziało A, to na koniec trzeba powiedzieć Z. Prezesowi Hoffmanowi nie da się odmówić. Cieszę się, że wracam do ŁKS-u. Wracam do domu – skomentowała na gorąco po podpisaniu kontraktu „Żeberko”. 

Iza witaj z powrotem!