Wiemy już, że na środku siatki w ŁKS-ie Commercecon w sezonie 2019/2020 ponownie zagrają Klaudia AlagierskaKlaudia Gajewska. Dołączy do nich 23-letnia Joanna Pacak, która w minionym sezonie reprezentowała ekipę UNI Opole.

Joanna Pacak jest wychowanką MKS-u Neptun Końskie, zaś w 2011 roku rozpoczęła grę w SMS-ie PZPS Sosnowiec. Rok później razem z kadrą młodzieżową wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy Wschodniej EEVZA kadetek. W 2014 roku przeniosła się do Łodzi, aby kilka miesięcy później, już w 2015 roku, świętować brązowy medal MP juniorek z Budowlanymi. W tym samym roku otrzymała powołanie do reprezentacji Polski kadry B. Zajęła z nią 5. miejsce w Lidze Europejskiej.

W 2015 roku przyjęła ofertę Legionovii Legionowo. W drużynie z województwa mazowieckiego spędziła trzy lata. Jej klubowymi koleżankami były m.in. Klaudia AlagierskaAnna Korabiec. W minionym sezonie Joanna Pacak reprezentowała I-ligowy zespół UNI Opole, w którym była wyróżniającą się zawodniczką. 

Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania i nabranie doświadczenia w zespole mistrza Polski. Nasza nowa środkowa przyznaje, że bardzo cieszy się z dołączenia do ekipy Łódzkich Wiewiór. – Zdecydowałam się na podpisanie kontraktu z ŁKS-em, bo wierzę, że ŁKS jest klubem, w którym znajdę wszystko, co jest ważne dla zawodniczki. Rozwój, możliwość podnoszenia swoich umiejętności, profesjonalizm oraz świetną atmosferę i wspaniałych kibiców – podkreśliła.

Asia wie również, że zespół ŁKS-u Commercecon czeka dużo pracy. – Kolejny sezon to na pewno duże oczekiwania po tak ogromnym sukcesie, jakim było zdobycie mistrzostwa Polski. Mam nadzieję, że swoją dobrą grą i dyspozycją zyskam zaufanie sztabu trenerskiego i będę mogła pomóc w budowaniu kolejnej pięknej historii. Gra dla ŁKS-u to dla mnie spełnienie marzeń! 

Asiu witamy w ekipie Łódzkich Wiewiór!