Klub ŁKS Commercecon Łódź informuje, że w sezonie 2022/2023 środkowa Joanna Pacak zagra na wypożyczeniu.

Asia dołączyła do ŁKS-u Commercecon Łódź w 2019 roku i w biało-czerwono-białych barwach wywalczyła trzy brązowe medale mistrzostw Polski. Jako Łódzka Wiewióra zagrała również w europejskich pucharach – Lidze Mistrzyń i Pucharze CEV.

W sezonie 2022/2023 środkowa wypożyczona z ŁKS-u Commercecon Łódź zagra w innym klubie, aby móc spędzać więcej czasu na parkiecie i gromadzić dalsze doświadczenie. Jednocześnie informujemy, że kontrakt między Joanną Pacak a ŁKS-em Commercecon Łódź może zostać przedłużony do końca sezonu 2023/24, więc czekamy niecierpliwie na powrót środkowej w przyszłym roku.

Chciałabym podziękować wszystkim kibicom i sympatykom klubu ŁKS Commercecon Łódź za trzy lata pełne emocji, walki, wzruszeń i niezapomnianych momentów. Towarzyszyliście mi w spełnianiu moich sportowych marzeń, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Czułam się tu jak w domu, a Łódź zawsze będzie mi bliska. Trzymajcie za mnie kciuki. Do zobaczenia! – powiedziała Asia.

Asiu dziękujemy za wszystko i czekamy na Twój powrót!