ŁKS Commercecon Łódź – mistrz Polski 2022/2023 – 3 sierpnia rozpoczął treningi do nowego sezonu. Drużyna pracuje w okrojonym składzie, ale zawsze może liczyć na wsparcie siatkarek ŁKS Siatkówka Żeńska. Z zespołem trenują Katarzyna Kisielewska oraz Klaudia Trzcińska.

Katarzyna Kisielewska jest wychowanką KS BAS Białystok, która w sezonie 2022/2023 zadebiutowała na poziomie 1. ligi. Wraz z białostockim zespołem w minionych rozgrywkach zagrała w turnieju finałowym 1. ligi kobiet, w którym ostatecznie BAS zajął 4. miejsce.

Klaudia Trzcińska to aktualna mistrzyni województwa łódzkiego w kategorii juniorek z ŁKS Siatkówka Żeńska. Podczas Gali Sportu Młodzieżowego ŁZPS została wyróżniona nagrodą MVP w swojej kategorii wiekowej.

Obie siatkarki w sezonie 2023/2024 będą reprezentować Łódzki Klub Sportowy w rozgrywkach II ligi.

Przypomnijmy, że siatkarki ŁKS Siatkówka Żeńska co roku wspierają sekcję drużynę seniorską. Sztab szkoleniowy ŁKS Commercecon Łódź z przyjemnością obserwuje rozwój Młodych Wiewiór i nie wyklucza, że w okresie przygotowawczym zaprosi do wspólnych treningów kolejne zawodniczki.

Kasia, Klaudia – dobrze mieć Was w dziupli!