Klaudia Gajewska to zawodniczka, która przeplatankę ma w sercu już od dawna. Z ŁKS-em Commercecon występowała na parkietach II i I ligi, a w zeszłym sezonie w biało-czerwono-białej koszulce zadebiutowała w ekstraklasie. W przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować Łódzki Klub Sportowy. 

Do ŁKS-u Commercecon powróciła przed sezonem 2018/2019. Było to dla niej duże wyzwanie – debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz udział w Lidze Mistrzyń. – Dla mnie to też totalna zmiana, zarówno w poziomie grania, jak i całej otoczki. Rzucam się na głęboką wodę, ale liczę, że wyjdzie mi to na plus – mówiła przed rozpoczęciem przygotowań do minionego sezonu.

Klaudia Gajewska, przez koleżanki z zespołu nazywana Melą, wprawdzie nie miała zbyt wielu okazji do występów na parkiecie, ale jej pracę i ambicję docenił prezes Hubert Hoffman. Klaudia w kolejnym sezonie nadal będzie reprezentować Łódzkie Wiewióry.

Utożsamiam się z ŁKS-em, to już część mnie – podkreśla środkowa. Mela cieszymy się, że z nami zostajesz!