Firma Vesbo Poland dołączyła do grona sponsorów ŁKS-u Commercecon Łódź w zeszłym sezonie. Współpraca, która była bardzo satysfakcjonująca dla obu stron, zaowocowała podpisaniem umowy sponsorskiej na sezon 2019/2020! 

VESBO to wiodąca marka jednego z największych na świecie producentów rur i złączek z tworzyw sztucznych, międzynarodowego koncernu Novaplast. Instalacje VESBO są dziś eksportowane do 78 krajów na całym świecie. Można je spotkać w krajach Ameryki Płn. i Płd., Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu, w Europie i Azji.

Strategicznym partnerem koncernu Novaplast w Polsce jest spółka VESBO Poland. Asortyment firmy to m.in. instalacje sanitarne i filtry do wody. Od początku swego istnienia firma kładzie silny nacisk na ciągły rozwój oraz stale wzbogaca swoją ofertę.

Firma obecna jest na rynku Polski oraz Krajów Nadbałtyckich, Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Poza sprzedażą i dystrybucją, firma angażuje się również we wspieranie młodych sportowców i wydarzeń o charakterze sportowym. Bierze udział w życiu szkół zawodowych i wyższych, wspiera lokalne społeczności.

VESBO Poland jest doskonałym przykładem jak przełożyć sponsoring w sporcie na promocję własnej marki. Sesje zdjęciowe z udziałem zawodniczek ŁKS-u Commercecon, wspólne materiały marketingowe i reklamowe – jak przyznał prezes Jarosław Gorczyca dzięki temu jego firma stała się rozpoznawalna jako sponsor siatkówki.

13 czerwca prezesi Hubert HoffmanJarosław Gorczyca spotkali się na oficjalnym podpisaniu umowy sponsorskiej na kolejny sezon. Ponownie będziemy mieli przyjemność wspólnie budować wizerunek firmy VESBO Poland i ŁKS-u Commercecon Łódź.

Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że nadal #GramyRazem!

Zobaczcie film z podpisania nowej umowy: