Badania potwierdziły czarny scenariusz… Zuzanna Górecka, przyjmująca ŁKS Commercecon Łódź i reprezentacji Polski, podczas drugiego meczu finałowego mistrzostw Polski doznała uszkodzenia łąkotki i więzadła krzyżowego przedniego. Łódzką Wiewiórkę czeka kilkumiesięczna przerwa w grze. 

Do zdarzenia doszło w piątym secie drugiego meczu finałowego w Rzeszowie. Zuzanna Górecka niefortunnie upadła po wykonaniu ataku i musiała opuścić boisko na noszach. Po powrocie do Łodzi zawodniczka przeszła szereg badań, które niestety potwierdziły niepokojące przypuszczenia. 

Zuza Górecka w najbliższych dniach przejdzie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz naprawy uszkodzonej łąkotki. W kolejnych miesiącach przyjmującą czeka rehabilitacja i ciężka praca nad powrotem do zdrowia i pełnej sprawności.

Jesteśmy przekonani, że nasza przyjmująca, której nie brakuje ambicji i waleczności, wróci do gry jeszcze silniejsza. Trzymamy mocno kciuki i już odliczamy czas, aby zobaczyć Zuzę na parkiecie w przyszłym sezonie.

Zuzia jesteśmy z Tobą!