Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy powitać w rodzinie ŁKS-u Commercecon Łódź markę, która przez ponad 25 lat działalności wypracowała sobie miano kultowej! Do grona partnerów naszego klubu dołączyła właśnie firma Kubota!

Wszystko zaczęło się w 1994 roku. Państwo Dorota i Wiesław, założyciele marki, pierwsze klapki przywieźli z Chin koleją transsyberyjską! W ciągu kolejnych kilku lat Polskę ogarnęło kubotowe szaleństwo, a piankowe klapki na rzep miał chyba każdy z nas. I chociaż potem bywało różnie, to w 2018 roku nastąpiło odrodzenie firmy. I to gdzie! W Łodzi! 

Do sprzedaży weszły nowe modele klapek Kubota, m.in. skórzane Kubota Premium. Musicie wiedzieć, że teraz klapki i inne akcesoria marki Kubota produkowane w Polsce. Niegdyś synonim taniego obuwia, dziś jest ambasadorem produktów wysokiej jakości „made in Poland”. Poza klapkami marka Kubota to również worki, koszulki, skarpetki, breloki i piny.

Co więcej ze sprzedaży klapek z serii Premium firma przekazuje 1% Fundacji DKMS wspierającej osoby chore na białaczkę i inne nowotwory krwi.

Bardzo się cieszymy, że kolejna polska firma doceniła działania ŁKS-u Commercecon Łódź i zechciała związać się z nami biznesowo. Jesteśmy przekonani, że przed nami bardzo ciekawa współpraca.

Kubota witajcie w rodzinie ŁKS Commercecon!

Nasz partner na powitanie przygotował dla Was zniżkę -15% na cały asortyment w sklepie internetowym www.kubotastore.pl. W koszyku przy realizacji zamówienia należy wprowadzić kod: LKSCOMMERCECON15.

#GramyRazem