W świecie sportu, partnerstwa są kluczem do sukcesu. Dlatego z wielką radością ogłaszamy, że Lekarze.org dołączył do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź na nadchodzący sezon 2023/2024. Ale kim jest i czym zajmuje się nasz nowy partner?

Lekarze.org to innowacyjna platforma online, której głównym celem jest łączenie pacjentów z lekarzami specjalistami. Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce dostępnej na stronie www.lekarze.org, użytkownicy mogą w łatwy sposób znaleźć lekarza w swojej okolicy, sprawdzić dostępne terminy na NFZ oraz umówić się na wizytę. To nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią swój czas i chcą mieć pewność, że korzystają z usług najlepszych specjalistów.

Współpraca z Lekarze.org nie jest przypadkowa. Wśród partnerów medycznych serwisu znajdziemy m.in. Przychodnię Kinemedica, która od lat wspiera nasze siatkarki, dbając o ich zdrowie i kondycję. 

Warto również podkreślić, że Lekarze.org to nie tylko wyszukiwarka lekarzy specjalistów na NFZ. To kompleksowy portal medyczny, na którym znajdziemy artykuły, porady oraz aktualności ze świata medycyny. Dzięki temu, kibice ŁKS Commercecon Łódź będą mogli nie tylko śledzić poczynania drużyny na boisku, ale również dbać o swoje zdrowie, korzystając z porad i wskazówek dostępnych na www.lekarze.org.

Podsumowując, partnerstwo z Lekarze.org to kolejny krok w rozwoju ŁKS Commercecon Łódź. Wierzymy, że dzięki tej współpracy nasza drużyna będzie nie tylko silniejsza na boisku, ale przede wszystkim zdrowsza i lepiej przygotowana do rywalizacji.

Serdecznie witamy Lekarze.org w rodzinie ŁKS Commercecon Łódź i cieszymy się na owocną współpracę!