Są momenty, w których cyfrę 0 bardzo lubimy. Gdy wygrywamy 3:0, tak jak w drugim półfinale mistrzostw Polski, a także wtedy gdy… nasi kibice w ekspresowym tempie wykupują bilety na spotkania finałowe, których będziemy gospodarzami! 

Przypomnijmy – na 1. mecz, który odbędzie się 23 kwietnia kibice potrzebowali 24 godziny, aby wyzerować licznik dostępnych wejściówek. Kolejne 24 godziny wystarczyły, aby „stan 0” osiągnął licznik biletów na 3. pojedynek finałowy! A przecież ten odbędzie się dopiero… 29 kwietnia!

Jesteśmy pewni, że widowisko finałowe na długo zapadnie w pamięć wszystkim, którzy będą mieli okazję gościć w Sport Arenie i oglądać mecze na żywo. Kibice ŁKS Commercecon Łódź wielokrotnie pokazali, że ich doping jest wyjątkowy. Udowodnili to nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas wyjazdów na spotkania Ligi Mistrzyń. 

Ważna informacja: Istnieje możliwość, że do systemu sprzedażowego będą jeszcze wracać pojedyncze bilety z nieopłaconych rezerwacji. Polecamy utworzyć konto i śledzić sytuację na stronie sportarena.makis.pl.