Fundacja „nieZwykli Bohaterowie” to zrzeszenie osób, których celem jest posprzątanie lokalnych terenów zielonych z pomocą firm prywatnych i organizacji państwowych. Miło nam, że mogliśmy zostać oficjalnym partnerem fundacji, która dba o środowisko. 

Na początek wspólnie z Fundacją „nieZwykli Bohaterowie” oraz Portem Łódź zapraszamy Was do wspólnego sprzątania okolic ul. Teodorowicza i Noteckiej. Szczegółowa lokalizacja: KLIK

Wspólne sprzątanie okolicy to ukłon w stronę matki natury, ale również dobra okazja do spotkania z innymi osobami, którym zależy na czystym środowisku.

Wspólne sprzątanie odbędzie się 8 maja, a jego start zaplanowano na 11:00.

Organizatorzy gwarantują wspaniałą atmosferę, słodkości, gadżety, a dla najbardziej aktywnych uczestników bilety na 3. mecz o brązowy medal mistrzostw Polski pomiędzy ŁKS-em Commercecon Łódź a Grot Budowlanymi Łódź (8 maja, godzina 14:45). 

Serdecznie zapraszamy!