Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź po zakończeniu rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet nie próżnują. Mistrzynie Polski spełniają się w roli ambasadorek sportowego trybu życia. W Szkole Podstawowej Nr 38 w Łodzi opowiadały między innymi jak długo już trenują siatkówkę i skąd wzięły siłę, aby zdobyć złoty medal.

Wizyta w Szkole Podstawowej Nr 38 im. dr. Henryka Jordana była wyjątkowa. Obowiązki dyrektorskie pełni tu wychowanka Łódzkiego Klubu Sportowego Sylwia Jasińska

Mistrzynie Polski zostały przyjęte przez uczniów i kadrę szkoły z wielkimi honorami. Były gratulacje i wiele ciepłych słów. Wspólnie obejrzeliśmy film z ostatniego spotkania finałowego. Trener Bartłomiej Bartodziejski oraz Wiewióry – Regiane Bidias, Aleksandra Wójcik, Anna Korabiec, Izabela Kowalińska, Agata Wawrzyńczyk, Ewa KwiatkowskaKlaudia Gajewska odpowiadali również na pytania. Uczniowie pytali m.in. o to w jakim wieku zaczęły trenować siatkówkę czy jak wygląda przygotowanie do tak ważnych meczów jak finał LSK. 

Nie zabrakło również konkursów z nagrodami oraz upominków. Na koniec przyszedł czas na autografy oraz wspólne zdjęcia, a na ręce dyrektor Sylwii Jasińskiej mistrzynie Polski złożyły pamiątkową koszulkę meczową.