Od początku sierpnia o zdrowie Łódzkich Wiewiór i ich przygotowanie do treningów dba Łukasz Burtnik. Nasz nowy fizjoterapeuta to entuzjasta aktywności fizycznej, który od najmłodszych lat trenował sporty drużynowe i narciarstwo.

Łukasz dużą uwagę przywiązuje do prawidłowego wykonania ćwiczeń. Przez długoletni kontakt ze sportem zrozumiał jak łatwo o uraz. Jest przekonany, że odpowiednie przygotowanie do treningu i regeneracja po wysiłku zapobiega kontuzjom.

Studia magisterskie – fizjoterapię – ukończył na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywał dzięki licznym stażom m.in. w UKS SMS Łódź im. Kazimierza Górskiego, a także we współpracy z JSW Jastrzębskim Węglem, ŁKS Łódź czy w kadrze Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Jest zwolennikiem ciągłego dokształcania się, dlatego wykorzystuje w pracy wiele metod. Swoją wiedzę i doświadczenie przekłada na efektywną pracę, a do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Łukasz witaj w teamie!