W sezonie 2021/2022 w ŁKS-sie Commercecon Łódź nastąpi wiele roszad w składzie. Zmianę zobaczymy również na pozycji libero. Z Łódzkimi Wiewiórami żegna się Magdalena Saad.

Sezon 2020/2021 był dla nas bardzo ważny, również dlatego, że do zespołu dołączyła Magdalena Saad, która w Łódzkim Klubie Sportowym stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Od 2004 roku reprezentowała kolejno Dalin Myślenice, AZS Białystok, Atom Trefl Sopot, Lokomotiv Baku, Legionovię Legionowo, Wisłę Warszawa, San-Pajdę Jarosław i Eneę PTPS Piła, aż historia zatoczyła koło i Megi znów założyła koszulkę z przeplatanką.

Przed przyjściem do ŁKS-u Commercecon Magda miała na swoim koncie mistrzostwo Polski z zespołem Atomu Trefl Sopot, mistrzostwo I ligi z Wisłą oraz trzy akademickie tytuły MP. Po minionym sezonie dopisała do swojego dorobku brązowy medal mistrzostw Polski.

To był bardzo udany sezon dla Magdy Saad. Libero zakończyła go jako 4. najlepsza przyjmująca TAURON Ligi. Przez kilka tygodni musiała wziąć na siebie ciężar obrony, bowiem z powodu kontuzji pauzowała Krystyna Strasz. W sumie wystąpiła w 26 ligowych spotkaniach, przyjmując w sumie 406 zagrywek rywalek. Jej średnia pozytywnego przyjęcia wyniosła 62,41%, zaś perfekcyjnego 38,08%.

Dziękujemy za piękny sezon Madzia! Do zobaczenia na parkiecie i plażowych boiskach!