Połączenie utalentowanej młodości z doświadczeniem i boiskową mądrością często przynosi sukcesy. Dlatego duet rozgrywających z Valerie Nichol będzie tworzyć siatkarka, która swoim doświadczeniem mogłaby obdzielić kilka innych. Do ekipy ŁKS Commercecon dołącza Marta Wójcik!

Marta swoją karierę zaczynała w Skrze Bełchatów, z której przeniosła się do ŁKS-u Łódź. Potem reprezentowała SMS PZPS Sosnowiec, Winiary Kalisz, Pronar Zeto Astwa AZS Białystok i GCB Centrostal Bydgoszcz. Z Bydgoszczy wróciła do Łodzi, tym razem do Budowlanych, a następnie broniła barw AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a ostatnio Budowlanych Toruń.

Z Winiarami sięgnęła po wszystkie kolory medali mistrzostw Polski – dwukrotnie brąz i po jednym srebrnym i złotym. W 2010 roku mogła cieszyć się z wywalczenia Pucharu Polski, a także tytułu najlepszej rozgrywającej turnieju finałowego. Z reprezentacją kadetek zdobyła mistrzostwo Europy, a z juniorkami brązowy medal. Z kolei z kadrą seniorską B zdobyła srebrny medal Letniej Uniwersjady 2005 w Izmirze.

Marta to nie tylko doświadczona rozgrywająca, ale także zawodniczka, która może pochwalić się trudną zagrywką. W sezonie 2017/2018 w rankingu najlepiej zagrywających zajęła 3. miejsce.

Marta witamy serdecznie wśród Łódzkich Wiewiór!

Na chwilę obecną skład ŁKS Commercecon Łódź wygląda następująco:

rozgrywające: Valerie Nichol, Marta Wójcik

atakujące: Monika Bociek

przyjmujące: Regianie Bidias, Aleksandra Wójcik, Daria Szczyrba

środkowe: Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Ewa Kwiatkowska, Klaudia Alagierska, Klaudia Gajewska

libero: Krystyna Strasz, Anna Korabiec