Przed ŁKS-em Commercecon Łódź trzecie spotkanie finałowe mistrzostw Polski. W biało-czerwono-białych barwach zobaczymy Martynę Grajber-Nowakowską, która wesprze Łódzkie Wiewióry na zasadzie transferu medycznego.

Dobiega końca intensywny sezon 2022/2023. Przed nami w TAURON Lidze już tylko mecze finałowe, w których ŁKS Commercecon Łódź mierzy się z Developresem Bella Dolina Rzeszów. Po dwóch spotkaniach jest remis 1-1 (w Łodzi 3:1 wygrał Developres, zaś w Rzeszowie 3:2 triumfowały Ełkaesianki). Dziś, 10 maja, o godzinie 17:30 w łódzkiej Sport Arenie zespoły spotkają się po raz trzeci. 

W barwach ŁKS-u Commercecon Łódź wystąpi Martyna Grajber-Nowakowska, która nie odmówiła byłemu klubowi pomocy w trudnym momencie. Martyna wesprze Łódzkie Wiewióry na zasadzie transferu medycznego. 

W sezonie 2021/2022 przyjmująca reprezentowała ŁKS Commercecon Łódź w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski i CEV Cup. W TAURON Lidze wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem. W ekstraklasie zanotowała średnie przyjęcie na poziomie 48,17% (24,94% perfekcyjnego). Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Łódzkimi Wiewiórami był piątym krążkiem w jej karierze. 

Przypomnijmy, że Martyna Grajber-Nowakowska po wywalczeniu z Wiewiórami brązowego medalu przeniosła się do Włoch, gdzie rozegrała sezon w barwach Unionvolley Pinerolo. Przyjmująca wystąpiła w 31 spotkaniach włoskiej ekstraklasy i zdobyła dla swojego klubu 230 punktów. Teraz ponownie założy biało-czerwono-białą koszulkę!

Malina witaj ponownie w dziupli!