Grając w polskiej ekstraklasie i europejskich pucharach chcemy promować Łódź zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Dlatego cieszy nas, że nawiązaliśmy współpracę z MPK Łódź, ponieważ reklama wydarzeń sportowych rozgrywanych przy alei Unii Lubelskiej 2 pomoże dotrzeć nam do wielu łodzian. 

Przed siatkarskimi derbami Łodzi wielu z Was zwróciło uwagę na spot reklamowy wyświetlany w pojazdach komunikacji miejskiej. Przy alei Unii Lubelskiej 2 odbywa się wiele ciekawych wydarzeń sportowych, nie tylko w hali im. Ziuny, ale również na stadionie im. Króla. Warto informować o tym wszystkich łodzian.

W ramach rozpoczętej właśnie współpracy w zainstalowanych w autobusach i tramwajach biletomatach i ekranach, a także na banerach wyświetlających się przy rozkładach jazdy (na stronie mpk.lodz.pl) pojawią się spoty i materiały reklamowe promujące wydarzenia sportowe z udziałem siatkarek ŁKS Commercecon oraz piłkarzy ŁKS-u.

Nie jest to jednak współpraca jednostronna. Meczom piłkarzy oraz siatkarek towarzyszyć będą materiały promocyjne MPK Łódź oraz wspólne akcje marketingowe. 

MPK Łódź cieszymy się, że jesteście z nami! Jesteśmy pewni, że razem będziemy świetnie promować wydarzenia sportowe w naszym mieście.